• Stavba administrativní budovy

    Šlapanice u Brna

  • Stavba administrativní budovy

    Šlapanice u BrnaZpevněné plochy,terenní úpravy

Činností naší firmy v tomto smyslu je budování zpevněných ploch komunikací, vjezdů, parkovišť a chodníků a venkovních teras ze zámkové dlažby včetně odvodňovacích prvků. Specializujeme se především na ruční pokládku zámkové dlažby. Zpevněné povrchy ze zámkové dlažby mají dlouhou životnost a dobře odolávají povětrnostním vlivům, teplotním změnám, mechanické námaze a zatížení.

Zpevněné plochy ze zámkové dlažby je jednoduché a cenově přijatelné řešení oproti používaným materiálům jako je kámen či živičný povrch.

Naše firma svým zákazníkům nabízí kompletní dodání a pokládku zámkové dlažby na klíč. Svým zákazníkům nabízíme nejenom výběr z kvalitních zámkových dlažeb, ale také profesionální pokládku zámkové dlažby našimi odborníky s dlouholetou praxí v oboru.

Doprovodným programem je výstavba  venkovních schodišť a oplocení dle požadavku objednatele.

Součástí těchto prací a činností je provádění terénních úprav přilehlých u nově realizovaných objektů a ploch. Jedná se především o urovnání přilehlého terénu, provedení výkopů, nakládky a rozvozů materiálu, rovnání terénu pro park, odvozů přebytečného materiálu na příslušné skládky.